Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki smsben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki smsben?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel évek óta kerülgetjük egymást (közös baráti szálak). Hétvégén megint összefutottunk egy buliban, volt egy kis összebújva táncolás és smárolás, de nem hinném hogy fog keresni. Megőrülök érte! Arra gondoltam, írok neki valami kacér sms-t, amivel esetleg átcsábítom magamhoz, vagy csak egy találkozóra... Ti mit írnátok?

2014. jan. 5. 18:53
 1/5 anonim válasza:
Én felhívnám. Ír még valaki sms-t 2014-ben? :D
2014. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi az az sms?
2014. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kapjátok be :D
2014. jan. 5. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ird meg neki, hogy jól érezted vele azon az estén...és , hogy nem lenne-e kedve valamikor megismételni .. pl beülnétek valahová ?
2014. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Szia, nagyon jól éreztem magam veled a buliban, nem lenne kedved újra találkozni? :)" 15/L
2014. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!