Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Vagy egyáltalán érdemes vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves srác vagyok, a lány 19 lesz. Hugom egyik barátnője, kedves, sokat mosolyog és nevet. Kb. 5 éve találkoztunk utoljára személyesen, azóta csak facebookon vagyunk ismerősök, de nem szoktunk chatelni, csak szülinapi köszöntő, 1-2 kép hozzászólás, ennyi. És alig 1 éve jöttem rá, hogy nagyon tetszik, főleg az új képen, amit tegnap töltött fel facere. Nem tudom, hogy közeledjek felé, és hogy neki mennyit számít a 7,5 év korkülönbség. Szerintetek mit tegyek?
2014. jan. 5. 17:45
1 2
 1/12 Paulik Áron ***** válasza:
Menjetek el valahova társasággal, húgoddal együtt, aztán hívd el randevúra. Ez a korkülönbség még működik, ha érzelmileg hasonló szinten vagytok.
2014. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el vele beszélgetni, minden ki fog derülni.
2014. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kicsit messze lakunk egymástól! Azelőtt csak 10 km volt köztünk a távolság, de 5 éve elköltöztünk másik irányba, így pedig már legalább 50 km, és mindketten nagyon ritkán bulizunk, a húgom meg mostanában a barátjával tölti a legtöbb időt, szóval már ő sem szokott találkozni a csajjal, facen is nagyon ritkán beszélnek.
2014. jan. 5. 17:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudnám, hogy minek kell várni, pláne ha rájöttél, hogy szereted, most egy próbát simán megér, ha bepróbálkozol nála. Úgy se történik semmi, ha nemet mond ne adj Isten, akkor max. keresel másik csajt. Úgy sincs semmi értelme az életnek, pláne egyedül leélni az egész életet.

Remélem tudtam segíteni, és igazán összeszedhetnéd magad 26 éves létedre, már elnézést, ha belegázoltam a lelki világodba! F/21

2014. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem gázoltál bele, teljesen igazad van! :) Amúgy valószínű, hogy várok pár napot még, aztán írok neki, hogy rég találkoztunk stb stb... hátha közben kialakul valami, bíztató a dolog!

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2014. jan. 6. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd! :)
2014. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 2 hónapja a szülinapomra facebookon akik felköszöntöttek, mindenkitől csak szöveges köszöntést kaptam, ő viszont küldött egy lufis képet "Happy Birthday" felirattal? Szerintetek szöveg helyett kép jelenthet valamit az ő részéről?
2014. jan. 9. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt küldte, én is csak akkor szoktam írni üzenetet az illetőnek, ha valamit akarok tőle! Így több okod van rá írni, hogy pl.: milyen jó képet küldött neked :D
2014. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt pont így köszöntem meg neki! Szóval akkor bíztató a dolog? Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 10. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Ember, ebből kapcsolat lesz :D

Hívd el valahová, ahol kettesben lehettek, és szép lassacskán majd érj hozzá, tuti, hogy hagyni fogja, mert csak erre vár :D

2014. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!