Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hero L kérdése:

Mit szólnátok ahhoz, ha valaki ezek után hívna randira?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel néhány hónapja beszélgetünk az interneten. Sajnos más városokban lakunk, de a srác elképesztően szimpatikus és nincs még egy ember, akivel ennyire hasonlítanék. Elég gyakran célozgat arra, hogy mennyire bejövök neki és szívesen találkozna velem. El szeretném hívni randira. Ti mit szólnátok ehhez?
2014. jan. 1. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
tudom, hogy én vagyok:)
2014. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
örülnék neki.
2014. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Találkoztatok már élöben? Szerintem ha igen akkor nincs akadálya ha viszont nem akkor vigyáznék mert sose lehet tudni ki ül a képernyö mögött.
2014. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1, nem :))
2014. jan. 1. 23:14
 5/8 anonim válasza:
Ismered az illetot? Vagy csak neten ismerkedtetek meg mert ha igen skkor lehet hogy valami pedofil aztan meg akarna olni vagy elrabolni. Nem tudhatod. A latcat csal neha. Amugy meg a llany
2014. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ismered az illetot? Vagy csak neten ismerkedtetek meg mert ha igen skkor lehet hogy valami pedofil aztan meg akarna olni vagy elrabolni. Nem tudhatod. A latcat csal neha. Amugy meg a llllany
2014. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#3, ezt most nem akarom részletezni, de annak ellenére, hogy nem találkoztunk, tudom róla, hogy nem fake és ő ül a képernyő mögött
2014. jan. 1. 23:15
 8/8 A kérdező kommentje:
#5, biztos forrásokból tudom, hogy ő az, akinek kiadja magát. Azért ennyire vagyok elővigyázatos.
2014. jan. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!