Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lany akibe szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lany akibe szerelmes vagyok 3 evvel idosebbb es messzi unokatestverem mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak matyizz rá, az talán még nem annyira gáz.
2014. jan. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Messi unokatestvéred? :o

Kérdezd már meg hogy tényleg el akar-e igazolni a barcából.

2014. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél kondomot mert lehet autista lesz!
2014. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Mi az,hogy messzi?Harmad,sokadunokatestvéred?

Szeret ő is téged?

A másik meg,tudod,mi az a kékvér?

2014. jan. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy első unokatestvérek is szexelhetnek nyugodtan, sőt, például legálisan házasodhatnak is, semmi következménye nincs. A 3 év korkülönbségen meg végképp ne akadj ki.
2014. jan. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyire távoli unokatestvéred? Milyen kapcsolatotok volt eddig, a családjaitok hogy viszonyulnának hozzá?


Sok dologtól függ ez. Én pl. soha nem tudnék összejönni másodunokatesómmal, mert olyan nekem, mintha első unokatesóm lenne - jóban vagyunk a családdal, 1-2 havonta találkozunk, gyerekkorunkban rengeteget játszottunk együtt, egymásnál "nyaraltunk".


Egyik barátnőm viszont összejött egy másodunokatestvérével, igaz, korábban nem is tudtak egymásról. Csak később derült ki, hogy rokoni kapcsolat van közöttük, de mivel ők korábban egyáltalán nem ismerték egymást, működött közöttük. A két család sem tartotta a kapcsolatot. Végül szakítottak, de szerintem nem emiatt.

2014. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez.......SZOPÁS
2014. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!