Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk most oszinten? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk most oszinten? (lent)

Figyelt kérdés
Miert minden csavonak a nagy mellu tokeletes alaku lanyok tetszenek?Nem lehet mindenki olyan.Meg most oszinten ti csak ahoz a lanyokhoz mentek oda amit ott fent leirtam ha mar nem annyira fullos a csaj akkor mar a lanyoknak kell.kezdemenyezni de ez miert van?
2013. dec. 30. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne álltalánosits
2013. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményeztem én alacsony, husi lánynál is, neki se kellettem. Ennyit errõl
2013. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az egyik legutóbbi lány, akibe szabályosan beleestem, konkrétan 160 centis szürke egérke volt (nem szeretem az alacsony lányokat). a belső értékeibe szerettem bele!
2013. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ti miért a pénzeszsákokra buktok? (Na most én is általánosítottam.)
2013. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mell nem érdekel, az alakja viszont fontos. Feneke, lába. Azt azért egy nőnek nem nehéz összeraknia. Persze kifogás mindig van. Ja, és mindenkinek más tetszik.
2013. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Nem, nem minden csávónak ők kellenek.Nekem például jobban tetszik a kisebb mell, mivel sokszor formásabb, mint a nagyobbak.


2. Én pont, hogy olyan lányokhoz nem megyek oda, mert pontosan tudom, hogy 1000 +1 pasi van, aki rá csorgatja a nyálát és fut utána, közülük válogathat, nekem pedig nem kell ilyen lány.

Egy átlagos lánynál jobbnak látom az esélyeimet, ezért is kezdeményezek inkább náluk.

2013. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező baromságokat írkálsz.
2013. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a nagy mell, tökéletes alak dolog úgy hülyeség ahogy van. Persze vannak über csúnya lányok is, zéró kisugárzással, ők megszívták.
2013. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegyiknek.

Megnyugodtál? :)

2013. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezdeményeztem én duci(de akár kövérnek is mondható), szemüveges, kancsal lánynál, próbáltam vele ismerkedni. Amikor mondtam, hogy informatikusnak készülök mondta hogy akkor nem kellek neki, meg amúgy se jövök be neki...

Ja és később kiderült, hogy volt már fél tucat pasija. Még a csúnyácskább, arrogáns lányoknak is jut pasi...

2013. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!