Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne minden a regi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne minden a regi?

Figyelt kérdés
3-szor randiztam egy fiuval es en nagyon megszerettem.Mindennap beszeltunk es sziveket irtunk egymasnak de egyik nap megvaltozott es vegul elmondta hogy azert valtozott meg mert van baratnoje. En azota sem tudtam elfelejteni es most vege lett a kapcsolatanak is. De amikor mar beszelunk nem lett minden a regi...nincsenek szivek,nem beszelunk mindennap. Hogy lehetne a regi?

#randi #szerelem #regi kapcsolat
2013. dec. 30. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer nője van, hagyd békén. Te sem örülnél, ha lennél neki és más szívecskéket küldözgetne neked.


Az más dolog, hogy a kis mocsok mással is kavart.

2013. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve Neki, na.
2013. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mar szakitottak
2013. dec. 30. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Erről akaratlanul is a "Ha nincs ló, jó a szamár is" ugrott be.


És akkor most te akarsz lenni a szamár?

2013. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
szted átérzi ennek a negatív súlyát, ha a 'szívecskék' ilyen fontosak? :(
2013. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát, ehhez egy időgép építésére lenne szükséged, amihez viszont elég nagy energiát kéne összegyűjtened, hogy meg tudd hajlítani a téridőt. szóval egyszerűbb másik pasit keresned.
2013. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem időt kell adni neki. A fiúk nem felejtenek olyan egyszerűen.


18/L

2013. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!