Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiábrándulnátok egy lányból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok egy lányból, ha már a második randin lefeküdne veletek?

Figyelt kérdés
Vagy legalább kevésbé lenne érdekes?
2013. dec. 29. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Valakiből igen, valakiből nem. A lánytól függ.
2013. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát.. én a barátnőmmel két hét járás után feküdtem le először, két nap után, nem tudom lehet nem kelten jó benyomást, de ez emberfüggő én azért látom valakin ha k..va enélkül is
2013. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen!
2013. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod már a másodikon?
2013. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Frepi voook ***** válasza:
Lánytól függ.
2013. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ábrándulnék ki? Lehet abból még hosszú kapcsolat.
2013. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Attól még lehet ő egy nagyon jó ember és értékes barátnő! Volt már olyan, hogy elkezdtem egy lánnyal járni és az első alkalommal, hogy este sötétben kettesben voltunk, egyenesen letepertem. Simán engedett mindent én pedig úgy gondoltam, hogy ha lehet, akkor szexeljünk, miért ne?! megtörtént, jól is éreztük magunkat és folytattuk tovább a kapcsolatot minden gond nélkül. Nincs ebben semmi rossz!
2013. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a személyisége vonzó valakinek, azt nem befolyásolja az a tény, hogy szexelt-e már az ember vele.

Ha meg csak az, hogy még nem sikerült megdugni, az amúgy se lehet egy túl izgalmas személyiség.

2013. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!