Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tekézés, mint randi? (Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekézés, mint randi? (Vélemények kellenének)

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy tekeparty, amit már pár éve így a két ünnep között rendezünk meg. Rokonok és ismerősök lesznek, kb 20-an leszünk. Van egy lány, akivel eddig egyszer találkoztam sulin kívül, és csomószor mentünk együtt suliba. Szerintetek elhívjam, vagy amíg nem vagyunk hivatalosan is együtt, addig ne erőltessem a családi rendezvényeket?

2013. dec. 28. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet egy családi rendezvény kicsit gyors

de amúgy jó ötlet

2013. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
ha nem családi lenne, akár jó is lehetne, de így egy kicsit erős valóban
2013. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok együtt, akkor sok (csak nézd mindkét oldalról:

család => biztos azért hozta el Peti a lányt, mert a barátnője és be akarja mutatni

lány => mégis mit mondok ki vagyok én, vagy most akkor a Peti akar valamit tőlem, de akkor miért nem ezzel kezdi, és egyébként is mit vennék fel, nincs egy normális ruhám se, a hajam tök gáz, pont akkor jönne meg, a bőröm tuti tiszta pattanás lesz, görcsöl a hasam, á...)

2013. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!