Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok olyan fiúval akiről megtudnátok hogy rendszeresen kiveri a régi nagy szerelmeinek emlékére?

Figyelt kérdés
Arra, hogy kit hogyan csinált meg. Akkor is csinálná amikor jártok.

2013. dec. 24. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg természetes, bár a vélemények mindig megoszlanak.

Tudod, én rájöttem arra, hogy mág egy ember nem volt hasonló helyzetben, és nem élte át még annak a felét sem amit te, max. csak ítélkezni tud...

Ja, tényleg nem tetted még túl rajta, de hát akkor ez még oké. Senki sem tudja kidobni az emlékeit a kukába, mint egy darab zsepit.

Mindaddig, ameddig nem kapod meg azt a személyt akivel hasonló, ill. még jobb élményeket meg nem élsz, ezek fognak járni az eszedben, és folyton ezt fogod keresni mindenkiben, míg jobbat nem kapsz.

Tapasztalatból beszélek, nekem 3évembe került, és csak most tudtam teljesen túltenni magam rajta, legalább is olyannyira, hogy maszti közben a jelenlegire gondolok.

2013. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De ha mindegyikre sorban gondolok akkor egyiken sem tettem túl magam? Ez hülyeség! :D
2013. dec. 27. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!