Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagnál jobb kinézetű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagnál jobb kinézetű, magas sportos srác mondjuk 100 nőből hánynak jön be átlagosan?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoljatok, aki nem fullos pasi, szóval nem 10/10, csak mondjuk olyan 10/7-es!

És légyszi komoly válaszokat adjatok, ne viccelődjük el!



2013. dec. 21. 12:35
1 2
 1/12 Dwight Schrute ***** válasza:

Ilyen komoly kérdéshez CSAK komoly válasz illik.

Szerintem 100-ból 27

2013. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem 10/10, akkor maximum 9,8-nak. Persze itt nem arra kell gondolni, hogy egy lánynak 80%-ban jön be, hanem 1000-ből 98-nak!


#seriousAnswer

2013. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100/57 talán... Egyébként én nem tudom, ki találta ki, de miért mindenkinél a magas izmos pasi az etalon? Nekem bejönnek az alacsony, cuki fiúk. :)
2013. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek ki tetszik SZUBJEKTÍV...."átlagnál jobb kinézetű" ki szerint? Szerinted biztos és ha a csajok szerint is az lennél most nem tettél volna fel ilyen hülye kérdést! Lehetsz te 198cm izmos és stb ha a csajnak teljesen más tipúsú srác jön be..anno volt két fullos osztálytársnőm..tudod kikre buktak? A hosszú hajú, szakállas, vékony és alacsony srácokra akik rockerek és mindennap kocsmáznak! Na nekik azok a srácok az átlagnál jobb kinézetűek, mert nekik ők tetszenek! A két csaj modellkedett és nagyon csinosak voltak olyan cicababák...

de akinek a kopasz 2méteres agresszív idegenlégiót megjárt fa...agyerek kell az tesz a szőke hajú hercegekre meg a modell fiúkákra...és így tovább!


Fuss neki még egyszer az átlagnál jobb kinézet definíciójának átgondolásához! Nincs objektivitás ember!


De tippelek én is: 100-ból talán 20-nak ebből igazán a zsánere 5-.nek vagy a többi 15 - már ha tinik vagy jellemtelenek - csak azért mondja, hogy bejössz neki, mert birka és megy a tömeg után! Esetleg kapsz szánalom pi..át de utána kocc!

2013. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lilikém, szerintem erről tegyél ki egy kérdést is, és várd az áradatot. :D


Én mondjuk nem vagyok sem alacsony, sem cuki.

2013. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tudod mikor teszek én ki ilyen semmitmondó kérdést..:DD(és amúgy költői kérdés volt) én csak kifejtettem a véleményemet.:)
2013. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy nem ezzel akartam valakinek imponálni.. :D na. Nagyon délután van. :)
2013. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Éééértem. Aki akarja, az így is megtalálja a nagy titkot. :D Amúgy volt előző felhasználóneved?
2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem, nem volt. csak kb 3 napja már névvel válaszolok.:P
2013. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor a legjobb úton haladsz a gyakoris celebség felé! ;)
2013. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!