Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová vigyem a nőt első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vigyem a nőt első randira?

Figyelt kérdés

Ez egy idősebb hostess a Tescoba ott szedtem fel. Mondtam hogy jöjjön el velem a következő héten a Terror Házába mert még nem jártam ott. Mondta ok, adott emailt.


Csakhogy nem akarom oda vinni mert rossz kedvünk lesz az után, nem tud valaki valami mulatságosabb de kulturális múzeum jellegű helyet, programot ahová délelőtt is lehet menni??



2013. dec. 14. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lidl?
2013. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
XD
2013. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik más se tud csajozni...
2013. dec. 14. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy ennyire nincs fantáziád? Első körben vidd el egy kávézóba, teázóba, pubba stb, ahol le tudtok ülni beszélgetni. És ott majd kideríted, mi az amit szeret, mi az, ami ezek közül téged is érdekel. Miután felmérted a terepet, már sokkal könnyebb lesz programot szervezni...
2013. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A terror háza engem is, őt is komolyan érdekli, de túl komoly program és túl drága, a kávézó megint nem jó mert túl tipikus, a pasik csak azért viszik oda anőket hogy kitapogassák mi a gyengéjük, nekem valami jó múzeum kellene ahova egyébként egyedül is elmennék mint például a Mangalica fesztivál, és lehetőleg ne a halálról szóljon...
2013. dec. 15. 09:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentünk a Wörösmarty térre, ahol pálinkát itattam vele, berúgott, dumáltunk aztán étterembe vittem.
2013. dec. 21. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!