Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegyem én a kezembe az irányít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem én a kezembe az irányítást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van, hogy már kb. 2 hónapja beszélgetek egy fiúval neten (ő 18, én 16). Ő jelölt be azzal az okkal, hogy tetszem neki. Azóta beszélgetünk kisebb-nagyobb időközönként, ő is ír, én is. De még egyszer sem találkoztunk csak egyszer összefutottunk és akkor is ő köszönt rám. Viszont én már úgy szeretnék, hogy kettesben legyünk. De nem hívott eddig csak célozgatott rá, hogy esetleg buliba hátha összefutunk. Rengeteget bulizik de mégis jó tanuló és mindig van valami programja tehát nem kockul egész nap.. és néztem az adatlapját meg hát a képeit, baráti körét.. semmi nyoma semmi másik csajnak :D De ezelőtt se volt neki szerintem. Lehetséges, hogy ennyire félénk? Mert hát ha nem érdekelném, nem írna szerintem.. Hívjam el én?
2013. dec. 9. 15:31
 1/3 zotanbro ***** válasza:
hivd el jah ,ha nincsenek helyen a golyoi :D
2013. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként mit szeretnél ? Mert szerintem úgy vagyunk mint a választottad : nem vagyunk gondolat olvasók :DDDD
2013. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rengeteget bulizik, szerintem annyira nem félénk. Amúgy legközelebb, amikor ilyet ír, vesd fel, hogy inkább menjetek el forralt borozni/kávézni egyet, hogy tudjatok beszélgetni és rendesen megismerjétek egymást. Ha csak bulizni akar veled, akkor nem igazán tervez kapcsolatot..
2013. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!