Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hallgatta el előlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallgatta el előlem a gazdagságát?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, találkozgattunk, moziztunk, sétáltunk, szóval olyasmik, amiket ismerkedés esetén tenni szoktak az emberek. Mindig valahol találkoztunk, BKV-val jött. Tegnap délután írt egy smst, hogy késik, mert közbejött valami. A találka után mondta, hogy nem BKV-val jött, majd gyalogol. Ekkor felajánlottam, annak ellenére, hogy én a közelben lakom és ő messze van, hogy hazakísérem, este volt. Erre két sarok után mondja, hogy akkor most itt elválunk, ne gyalogoljak miatta feleslegesen. Nem értettem, hogy miért nem akarta, hogy tovább kísérjem és kicsit erőszakoskodtam vele, erre kibökte, hogy azért, mert kocsival van és itt van a parkolón. Kérdeztem, hogy melyik az, lesütötte a szemét és nem válaszolt elsőre. Nem értettem, de mikor látta, hogy nem tágítok elővette a kulcsot, megnyomta a gombot és a tőlünk kicsivel távolabb parkoló Porsche Panamera villant fel. Leesett az állam, ő pedig bocsánatot kért, elköszönt és elviharzott. Nem értem, hogy miért titkolta előlem eddig azt, hogy ezek szerint nagyon gazdag, illetve azt sem értem, hogy miért ment el azonnal. Írtam neki ma, még nem válaszolt és most nem tudom, hogy mi van. :/

2013. dec. 7. 13:50
1 2 3
 21/21 Költőnő? ***** válasza:

még mindig nem érted.

jó, mindegy, hagyjuk.

másnak sem érthető mire gondoltam?

2013. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!