Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyíregyházán milyen nyugodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán milyen nyugodt helyekre lehet beülni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan tippeket várok, ahol nyugodt környezetben lehet beszélgetni, esetleg fogyasztani valamit. Teát, sütit stb. Ne legyen túl forgalmas, és persze legyen meleg és igényes. A Korzó már unalmas.
2013. dec. 3. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen helyet én is akarok tudni.

A Széchenyi étteremnél jó nyáron kávézni kint, de hát már hideg van.

2013. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Plázában is lehet kajálni, a teknősös szökőkút felett, sőt még mozi is van benne.
2013. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Pláza, Korzó azért eléggé forgalmas.
2013. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Plázával az a baj, hogy viszonylag messze van. Nem nagy táv, de a lánnyal nem akarok odáig kisétálni, főleg ilyen hidegben nem. Valahol a belvárosban lenne jó.
2013. dec. 3. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Omnia-t eléggé dicsérik. Nem voltam még ott, de úgy tudom, egy kicsit csípős az ára. Viszont egy alkalomra egy jó beszélgetéshez teljesen ideális.
2013. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ÉS egyébként, egy ilyen kávézóban van itallap, vagy ilyesmi? Sose voltam még ilyesfajta kávézókban, hasonlít egy éteremre?
2013. dec. 3. 21:25
 7/9 anonim válasza:
Mintha magamat látnám/olvasnám:D nekem is ez a problémám, hogy nincs olyan hely ahová be lehetne ülni. Kávézóba én sem voltam még. Az Omnia meg eléggé drága, ha jól tudom 800 forint egy kávé..(barátnőmtől tudom.)Kocsma az van sz*rásig, de egy nyugodt hely meg sehol. Mi a Kossuth téren szoktunk sétálgatni a forgatagba (forró tea,csoki,bor). Meg a "meki-be" megyünk be egy kis időre. több ötletem nincsen:D
2013. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én kint rohadtul fázok ,szóval valami fűtött hely lenne a jó. A Kossuth téren van egy forraltborozó, ilyen átlátszó sártat építettek mellé. Az a sátor fűtött?
2013. dec. 4. 18:19
 9/9 anonim válasza:
Luther házban van egy nagyon csendes eldugott kávézó! Randihoz tökéletes :)
2013. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!