Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hogy veszik a pasik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogy veszik a pasik, ha a lány hívja el őket találkozni? Pozitívan vagy inkább negatívan?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy szeretne-e tőled vmit :)
2013. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én negatívan,de sok srác örülne!
2013. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 zotanbro ***** válasza:
+
2013. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Positive
2013. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem a csajnak kell futni pasi után...
2013. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Milady, pedig ez is az egyenjogúság. :)

Én nem venném rossz néven, bár ha valakivel szeretnék találkozni azt meg szoktam mondani, nem igazán várok arra hogy a masik lépjen.

2013. dec. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

végülis egy jól kivitelezett játszmának ez a lényege.

odáig fokozod a csaj érdeklődését,hogy ő fog elhívni valahova.

tehát egy kicsike győzelemként értékelem és kiváló visszaigazolása is annak,hogy megfelelő taktikát alkalmaztam.

ha nem kell hozzá semmi agyafúrtság csak simán bejövök neki és ezért hív el,az is pozitív,de persze függ attól is,hogy nekem mennyire tetszik az adott lány,mert a nem túl szép lányok lazán kezdeményeznek.

2013. dec. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

jó lenne ha egyszer egy luvnya hívna el:D

lehetőleg most, mert éppenséggel van csajom:D

2013. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jól vesszük, ha jól adod elő
2013. dec. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem erőszakosan tálalod akkor jól vesszük. Inkább a finom vagy egyértelmű rávezetés szeretjük. Szóval nem "holnap este el akarok menni veled bulizni, gyere!" hanem inkább "jó lenne valamelyik nap együtt elmenni valahová szórakozni, a közeljövőben esetleg"
2013. dec. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!