Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjünk össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjünk össze?

Figyelt kérdés
Az iskolával kimegyünk Bécsbe az adventi vásárba és jön egy fiú is,aki nagyon tetszik,és szerintem én is bejövök neki.ott szeretnék vele összejönni,szerintetek,hogy csináljam? Légyszi segítsetek 16/L
2013. nov. 24. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
gyõrivagy ugye?
2013. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg egyébként nem :D
2013. nov. 24. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:

kérd meg hogy segítsen valamiben mert nem tudsz németül

(az elsõ vok)

2013. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy ő még annyit sem tud németül mint én,de köszönöm a választt :)
2013. nov. 24. 21:19
 5/7 A kérdező kommentje:
*választ
2013. nov. 24. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ülj mellé a buszon (ha busszal mentek Bécsbe)3 óra alatt össze lehet melegedni, ha fáradt vagy dőlj le a vállára. Ha esni fog ne esőkabátot vigyél hanem esernyőt (ha a fiúnak van akkor kérd meg ,hogy lehess az ő esernyője alatt)

Mindig próbálj a közelében lenni. Amúgy mikor mentek az adventi vásárba?

2013. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huhh ezek jók köszi :) amúgy jövő hétvégén
2013. nov. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!