Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a dologról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a dologról? Lányok válasza érdekelne korral ellátva

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a nagyobb darab pasikról. Kívül puha beljebb kemény típusról akár a medve csak ritkásabb szőrzettel:D Igaz hogy az "igazi" férfi 80kg fölött terem?
2009. nov. 17. 01:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

nekem nemjönnek be.

24L

2009. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindig a vékony pasikat szerettem, most egy macim van, akibe beleszerelmesedtem.:)
2009. nov. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek.És szerintem is minimum 80kg vagy fölött kell legyen egy pasi, ahogy szokták mondani a férfi vagy legyen magas vagy ha alacsony akkor legalább legyen "keményebb". 23/L
2009. nov. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

80 kilo,és 180 centi...ha vmelyik adat kisebb,már buko:D

(bő tizessel több mind2 adata páromnak,és sztem igy jó)

sokkal jobb hozzábujni,mint egy olyanhoz,akit félthetek,hogy összetöröm,vagy nem huzhatok magassarkut,vagy még ölbe se tud kapni:D

(szörzet ellen van borotva,és beljebb se legyen tulzottan kemény,az elég ha 1 testrészre jellemző:D)

22/L

2009. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nálam nem feltétlen a külső a legfontosabb.

Volt már magas, szálkás, kigyúrt - sportoló pasi,

és nagy darab igazi szőrmók mackós pasi mellettem.

Ha "van benne valami ami istenigazából megfog" egy

pasasban, akkor jöhet az a medve ritkás szőrzettel... :D

2009. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Az enyém 62 kg, és tetőtől talpig férfi. Hatalmas szívvel, és még hatalmasabb farokkal, amit használni is kiválóan tud. Szóval nem igaz az állítás.

Volt már macis pasim, én is ezt hallottam róluk amit írtál. Csalódás volt, mind emberileg, a férfiasságáról ne is beszéljünk. Nagyítóval kellett keresni rajta a farkát. Ettől még vannak közöttük jó példányok, mint minden más paraméterű között.

2009. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem bírom az elpuhult, nagydarab pasikat.


23/L

2009. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneket szeretem.

Már idősebb vagyok: 29/L

2009. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
soha nem tetszettek,mindig vékony fiúkkal jártam.viszont egyetlen egy srác van,aki kicsit husisabb,de nem dagadt,na ő tetszik.nagyon jó hgumora van,és nem csúnya.
2009. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én imádom a mackós fiúkat:)

Aki a barátja méreteivel kérkedett annak üzenném, hogy legalább akkor ne hozzuk fel ezt a témát amikor nem egy "szerintetek a 10 centi sok vagy kevés" típusú sablonkérdést tesznek fel

2009. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!