Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bepróbálkoztam csajnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Squall kérdése:

Bepróbálkoztam csajnál, válaszából számomra nem derült ki egyértelműen, hogy esélyes vagy sem, szerintetek?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, hogy a héten lenne-e kedve XY programhoz, azt felelte, hogy a héten nincs szabadnapja, talán jövőhét. Túl sok reményt már nem fűzők a dologhoz, bár hátha valakinek van hasonló tapasztalata.
2013. nov. 5. 04:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezed jövőhéten aztán belemegy de ha úgy látod játssza a flegmát elhajtod.
2013. nov. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert esélytelen,hogy tényleg dolga van,ugye?
2013. nov. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én lány vagyok, és tényleg van, amikor egyszerűen nem fér bele.. Egy randira készülni kell, nem csak külsőleg de fejben is, egy káoszos héten én se szívesen találkozgatok senkivel. Kérdezz rá jövőhéten is, ha akkor is lemondja, valószínűbb, hogy kamu volt, de egy "Oké, ha gondolod keress, mikor ráérsz" mondat a legjobb ilyenkor. Ha érdekled, úgyis jelentkezik hamar:)
2013. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cö-ccö-ccö.

Bredpitt hívna randira, ugye hogy egyből nem lenne káoszos a hét? :)

2013. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!