Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívnék egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívnék egy lányt moziba. Milyen tipusú filmet nézzünk meg? Vagy egyáltalán jó ötlet a mozi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 14:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

dömötörire gondolsz, nem?

amugy a toronyban már szerintem volt vagyis biztos volt, azt tudom

2013. nov. 3. 14:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, igen :)
2013. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A mozi is jó lehet, ha mellette van még valami más program is, pl séta:) ott már lehet beszélgetni is.


A férjemmel annó moziba mentünk, és hagyta hogy én válasszak. Utána a Duna parton sétáltunk kézen fogva.


Amolyan csajos film volt, pedig nem annyira szeretem őket, de ez az egyik kedvenc sorozatom után készült mozifilm volt. Így meg kellett nézni. Pont akkor adták....


Azóta az van, hogy az évfordulóinkon felváltva választunk filmet:)

2013. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!