Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Küldenék üzenetben képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldenék üzenetben képet magamról, megmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
18F
2013. nov. 2. 19:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, köszönöm, hogy bizalmat szavaztál nekem.


Szerintem egy szolíd, intelligens srác vagy, talán mág túlságosan is csendes, érettebb a saját koránál, de van stílusérzéked a megjelenéshez, külsőhöz.

2013. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én nem öreg fószer vagyok, hanem huszonéves lány, nekem nyugodtan küldheted :D
2013. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
igen biztos vagyok benne, hogy akadnak lányok is, de azért megtartom magam a válaszomhoz:D ami egy kérdés volt és igazából nem is tudom miért tettem fel. na megyek is:)
2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
7-es 11-es vagyok, a kérdezőhöz képest egy "vén" fószer, aki tud tárgyilagos véleményt írni és nem vagyok egy /verz alak.
2013. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A 7-es és 11-es nagyon korrekt választ adott, köszönöm szépen! :) Amíg a "vén fószer" semmi olyat nem csinál, ami 18 karikás, semmi baj nincs. Ugyan úgy vártam, várom az Ő véleményüket is.
2013. nov. 2. 19:26
 16/22 anonim ***** válasza:
küld
2013. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ide is
2013. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, szal.... ez van, de nem homár.

DE!

Az inged tetszik, és rendes gyereknek tűnsz.

Persze mindig kiábrándított mindegyik nemnél, hogy egy kép alapján akarnak véleményt hallani.

Mintha csak az számítana... de egyébként is, mindenkinek mást-mást jelent minden, szóval ha egy korábbi barátjának /akivel csúnyán ért véget/ olyan orra volt mint neked, és ezt észreveszi, akkor lehet egy nagy lehúzást fogsz kapni, holott nincs veled semmi gond.

Meg egyébként is, mit számít más véleménye?

Fogjátok már fel, hogy tök érdektelen az emberek 99,99999%-ának a véleménye, és a maradék pedig lesz a barátnőd. Neki meg fogsz felelni, és ez a lényeg.

Nem egy érzelmi bűnöző akarsz te lenni, nem?!!?? Szóval a fizimiska nem jelent semmit, nem lehet mérvadó.


Én nem lakok már Mo-on, és elmondhatom neked, hogy máshol nem igazán számít a külső, kinézet, öltözködés, csak a tett, és a jellem, és ez a lényeg.

Van egy jó ottani sztorim:

nagyanyámnak mentem csöves kukoricát törni (én városban éltem, ő pedig egy faluban), és a végén már nem volt időm átöltözni, és piszkosan, munkásruhában szálltam fel a buszra. Volt egy szőke lány, akivel már szemeztünk előtte, amikor suliba mentem, és tényleg látszódott, hogy na ebből lesz valami. DE! Akkor rajta volt a buszon, amelyikkel mentem haza. Felismert, rám nézet, felmért, tudod végig stírölt, lentről teljesen fejig.... az volt az utolsó, hogy rám nézet. Szóval a lány, mivel meglátott munkás ruhában, piszkosan, már nem tetszettem neki.

Előtte amíg szépen tiszta, ápolt, jól öltözött voltam nem volt gond, de amikor meglátott így, és volt esélye annak, hogy egy " kétkezi munkás" vagyok, már ember számba sem vett. Picit örültem, hogy kimaradtam ebből a sztoriból, de nem kicsit meglepődtem.

Most ahol élek volt részem ebben újra, csak most egy terepgyakorlat végén voltam koszos, és úgyszintén busszal mentünk vissza, és volt egy másik szép lány, akivel szemeztünk. Ő is ott volt, akkor amikor ismét koszosan voltam a buszon (persze álltam mindkét alkalommal, ne piszkoljak össze semmit), és ugyanúgy végig stírölt, nah mondom déjá vu, ennek is annyi, és nem.... másnap amikor megint találkoztunk a buszon, ugyanúgy mosolygott rám, és ekkor már volt merszem is odamenni. Most tudom, hogy az jönne, hogy életem párja, meg feleségem 3 gyerekkel, de nem ez lett belőle, de akkor is jól megvoltunk 2 évig párkapcsolatban, még ha nem is lett a végén házasság belőle.

Szóval ennyit a külsőségekről.... akit akarsz, és ezek miatt nem akar, az igazán nem is tudna felvállalni, kiállni érted, szóval tökéletesen semmit nem veszítenél egy olyan lánnyal. Akinek kell, annak jó leszel, nézzél ki bárhogy.


És ne legyen az a sok érzelmi bűnöző tini hím ringyó a példaképed....

2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18# (Y)

Én eddig 21 országban voltam, mindig utazok valahova. A legmegdöbbentőbb dolog Párizsban ért. Mindenhol fekete bőrűek voltak, esetleg büdösek is, de dolgoztak. A franciáknak pedig teljesen átlagos volt, hogy ők ott vannak, és 50%-ban velük lehet a metrón, buszon, utcán találkozni. A szállásunk egy gettó közepén volt, de egyszer sem fordult meg az éjszaka közepén az a fejemben, ami Budapesten 19 órakor.


Teljesen igazad van, nem a külső számít. És nekem nincs efféle példaképem. Nem követem a mai "divat"-ot, és inkább a retro zenéket hallgatom meg. :)

2013. nov. 2. 20:16
 20/22 anonim ***** válasza:
küldd! :)
2013. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!