Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk nálunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk nálunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma jön át a barátom hozzánk és szeretnék ötleteket kérni, hogy mit is csinálhatnánk. Olyan dolgokat mondjatok légyszíves amiket a itthon lehet csinálni. Volt már többször nálunk, de mindig filmet nézünk, meg beszélgetünk. A szobám sajnos elég kicsi, az ágyam se túl nagy, a szüleim itthon vannak a szex nem nagyon megoldható.
2013. okt. 30. 11:21
 1/6 anonim válasza:
Tarsas,Olvasas,Gta5 XD
2013. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem elég nagy szobám van és az ágyis nagy de énnagyon szeretem mikor bekuporodunk az ágyon az oldalára és ő odabujik hozzám nem mond semmit jó sötétvan és simogatja a karomat énis simogatom őt néha megpuszilom egyszer eközben elaludt nekem az nagyon tetszet számomra ez olyan meghit dolog és lehet sokan aztmondják hogy ez unalmas meg ilyenek de én ezt szeretem csak együtt lenni vele :)
2013. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az ajtót be lehet csukni, akkor a pici ágyon is megoldható a szex! :D Vagy zuhany alatt :) A szüleid meg ne zavarjanak, tudják, hogy miért van barátod meg miket csináltok... :)


Amúgy sütés-főzést még. Nagyon mást nem... :D

2013. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ulje le felle ! Nyisd ki a szad... ! Es enekolj !XD
2013. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a GTA 5-öt kivittétek ajánlok egy CS lan partyt
2013. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha a Cs lan party nem erdekel akkor Far Cry 3 Multi :D
2013. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!