Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért bonyolítanak túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért bonyolítanak túl mindent? mit nem lehet azon eldönteni hogy akarnak e valamit a másiktól vagy sem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én el tudom dönteni.
2013. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy el tudják dönteni, csak nem akarják megbántani azt, akihez hozzávágják azt, hogy nem tudnak dönteni?:D
2013. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés,erre én is kíváncsi lennék. :)
2013. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

gondoltam erre is

és mondtam neki ha erről van szó megmondhatja figyelj inkább legyen kiábrándító de akkor legalább tuod hogy nem és ennyi

de azt mondta nem erről van szó

2013. okt. 27. 13:30
 5/14 anonim ***** válasza:

én tudok dönteni és meg is mondom kerek perec hogy mi a szitu... sokan bunkónak tartanak a szabadszájúságom miatt, én viszont azt tartom bunkónak aki ámítja a másikat...

21/N

2013. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mert nekik más a bonyolult, vagyis az ha egyenesen beszélnek és nem mindenféle trükköket vetnek be
2013. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azért nem tudok dönteni, mert nagyon tényleg iszonyatosan szép vagyok és annyi pasi vesz körül mindig, hogy nehéz választani. Ő jóképű, ő okos, ő gazdag, ő megért, ő az ágyban egy félisten.
2013. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, mert nem tudom.:)

Amúgy jobb, ha megszokjátok ti férfiak, hogy a nők mindent túlbonyolítanak és kombinálnak. Ilyen az alaptermészetünk :)


27L

2013. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Már akié.
2013. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nők. Van egy tudatos meg egy érzelmi énjük aztán , ha a kettő nincs szinkronban ez lesz.*magic*
2013. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!