Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy teljesen megbízhatok-e egy pasiban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban megismered
2008. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már eléggé jól ismerem,de nem tudom,hogy vannak-e biztos jelek,amiről tényleg ellehetne dönteni,hogy megbízhatok-e benne.Kérlek írjatok,ha lehet pl.-ket is.Köszi
2008. júl. 7. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha olyat mond pl : a szexben nekem sajat magam nem szamit, terad figyelek oda csak ! En pasi vok, es igy vagyok ezzel ! Es bennem megbizhat a parom 100% ig !
2008. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl:Ha mentek az utcán veled törődik és nem néz meg minden ilyen csinos lányt!Vagy ha mondod neki hogy:Látod milyen vékony az a lány?Akkor nem azt kéne mondanija hogy aha hanem azt hogy hát bisztos de te szebb és jobb vagy nála!Sokat van veled.Sokat rödőik veled!Sokszor mondja hogy szeretlek!Szerintem ha ezek megvannak bisztosan bízhatsz benne!
2008. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!