Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a srác véletlenül nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a srác véletlenül nem a saját nevemen szólított. Mennyire gáz ez?

Figyelt kérdés
Előtte éppen a barátnőmről beszélgettünk és véletlenül az ő nevét mondta rám. Akkor amikor történt, elröhögtük amúgy, de ez nagyon gáz?
2013. okt. 26. 01:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Röhögni kell azt hello
2013. okt. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk nem ismeri akkor nem, nyelvbotlás, biztos zavarban volt
2013. okt. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem gáz, biztos zavarban volt.

Én is mindig elfelejtem/keverem a neveket.

2013. okt. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Néha megtörténik ilyen. Velem is megtörtént még I. osztályban is. Elmentem apámmal az évnyitóra és megismertem a tanítónénit. Mikor hazamentem édesanyámat szólítottam néhányszor tanítónéninek.
2013. okt. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Boldog lehetsz, hogy ezek számodra problémák. Majd ha nem lesz mit enni...
2013. okt. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2013. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott egy sztori:

Barátnőmmel ültünk matek órán, és az anyukájáról beszélgettünk. Aztán odaszólt a matektanárnőnek:

- ANYA! NEM ÉRTEM A FELADATOT! (természetesen nem a tanárnő az anyja, csak későn kapcsolt az agya)

Dőltünk a röhögéstől.

A kérdésre válaszolva: Nem, nem gáz, főleg ha még csak ismerkedtek. Majd ha az ágyban üvölti más csaj nevét akkor jöhetsz panaszkodni.

2013. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran előfordul, hogy össze-vissza mondom a neveket! :D Pl. a társaságunkba is, pedig évek óta ismerjük egymást, csak hát néha elkalandozok :)
2013. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!
2013. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedtem meg valakivel.Gabriella a nevem és egy srác végig a randi alatt Izabellának szólított, de nem mondtam semmit. Csak a végén, hogy hatalmas tévedésben él, annak ellenére, hogy a neten tisztáztuk a nevünket. Többet nem is válaszoltam a hívásaira.
2013. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!