Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyek, hogy jó pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyek, hogy jó pasinak számítsak?

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok jó pasi, és ezért félek odamenni lányokhoz, mert nem hiszem, hogy kíváncsiak lennének rám.
2013. okt. 19. 15:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát, te vagy a kivétel. Nagyon sok az olyan számító nő sajnos.
2013. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én csak kakukktojás vagyok - egy meleg srác. De nekem is a belső értékek+a külső jönnek be, nem a pénz, az autó, és a márkás cuccok.

Igazából, a sok srácból, aki tetszett volna, ha lett volna esélyem, csak egy volt anyagilag is imponáló helyzetben, de ő is maga dolgozott meg érte, és ez tetszett benne igazán.


Nem mondom, imponáló, ha egy helyes srácnak audija van (van ilyen ismerősöm) - de önmagában rettentő kevés.

És nem az imponál, ha van pénze, hanem az, ha tudom, hogy kemény munkával, tudatossággal dolgozott érte, és az eszével.


És nem hinném, hogy a nők nagy része aljasabban gondolkozna nálam.

2013. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"És nem hinném, hogy a nők nagy része aljasabban gondolkozna nálam."


Hát nem hiszem, hogy a nők gondolkodását egy melegéhez kellene viszonyítani. Te férfi vagy, csak a férfiakhoz vonzódsz. Ők nők, teljesen más helyzet.

2013. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

# 13:

Hát, ez eléggé homofób hozzászólás volt.


Szerintem alapvető emberi tulajdonság az, hogy ki mit nevez jó pasinak. Én férfiként nem keresem a gazdag lányokat, de el tudom képzelni, hogy sok számító srác direkt az ilyenekre hajt. Bár nem tudom. Mindenesetre hallani történeteket a másik oldalról is.

2013. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

#12 vagyok, a meleg srác.


#13, nem hiszem, hogy homofób lenne a hozzászólásod. Tény, hogy nyilván nem vagyok nő, hanem férfi. Azaz képes vagyok pasi ésszel is gondolkodni, de mivel meleg vagyok, női aggyal is.


Épp ezért nagy vonalakban azt hiszem, tudom, mire gondol egy nő párválasztás során, mi imponál neki.

Tudtam már többször is ezzel a kettős logikámmal segíteni hetero srácoknak/lányoknak, hogy jobban megértsék, mi zajlik a párjuk fejében. :)

2013. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem, hogy nekem is be kéne szereznem egy meleg fiú ismerőst, hogy segítsen nekem. De hogy én eddig még erre nem gondoltam...
2013. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#12 vagyok megint. Itt vagyok, szívesen segítek bármikor, adok pár tippet, ha komolyan így érzed. :)
2013. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A legtöbb hetero pasi lenézéssel, vagy viszolygással gondol a melegekre, pedig kölcsönösen sok mindent tanulhatnánk egymástól az élet dolgaiban, azt hiszem.
2013. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

# 18:

A bájgúnár gyökereket én is lenézem, akik az Andrássy úton vonaglanak. Viszont több meleg ismerősöm is van (leszbik és melegek egyaránt), akik normálisak és nem kérkednek a nemi identitásukkal. Velük lehet beszélgetni is és tényleg normálisabbak néha mint az átlag emberek.

2013. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#18 vagyok. Kedves #19, jó érzés olvasni a soraidat. A hétköznapi életben sajnos csak ritkán tapasztalom ezt, bár én magam is a második csoportba tartozom, s az első csoportot - maradjunk annyiban - én sem igazán tartom szimpatikusnak...
2013. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!