Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S! Mit vegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Mit vegyek fel holnap randira?

Figyelt kérdés
Holnap ki megyek egy fiu meccsere utana meg hozzajuk most talakozunk eloszor de mar tobbszor beszeltunk. Es hogy farmergatyat vagy cicanacit vegyek fel? Meg hogy milyen szinu polot mimdent elhordok es mondhatni jol is all. Nagyon fontos!
2013. okt. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Cicanaciban be fog fagyni a hátsód, én farmerre voksolnék (amúgy is jobban szeretem). Ha meccs, akkor kényelmesen, de csinosan, amiben természetes vagy és jól érzed magad. Hidd el, a pasik ezt kevésbé figyelik meg, mint amennyit mi görcsölünk rajta :D


És jó szórakozást nektek ;)

2013. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

farmer !

a cicanaci csak arra jó h azt higgye rögtön meg is húzhat

2013. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én farmerra szavaznék a pólót meg döntsd el magadnak. :D
2013. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oksi akkor cicanavi kilove:D csak attol felek hogy lesz ott valami nalam sokkal szebb csaj vagy valami na erttek:D
2013. okt. 18. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha téged hívott randizni, akkor ezen már nem kell görcsölj, te tetszel neki :)
2013. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
milyen volt?:D
2013. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!