Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Noss, ki szeretne ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noss, ki szeretne ismerkedni? Szukák? Tyúkok? Libák? Nőstények? Muffocskák? Vagy hölgyek?

Figyelt kérdés

Kérdésemet egy kérdés ihlette.

De az sem baj ha ribi.

Noss valaki? :)


2013. okt. 15. 22:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kacsa jó?

Tudok szépen hápogni.

2013. okt. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Már jócskán elmúltam 20 éves de még a kerek 30 nem vagyok.

Hát annyira nem törték össze kicsi szívem.

Mert még mindig mindenem a nők, élek halok értük, ők a mindenem, megesküszöm a nem is tudom, nem is esküszöm meg semmire.

2013. okt. 16. 06:57
 23/23 anonim válasza:

Hát ez a kérdés nem semmi.

Persze nem veszem komolyan, aki ismerkedni akarna, nyilván tudja hogy ilyen kérdés után úgysem fog tudni.

Lányokkal, nőkkel. Ez a legegyszerűbb megszólítás. :) A hölgy az aranyos, de nekem ebben a környezetben modoroskodó.

2014. nov. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!