Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék ilyen romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen romantikus, szexelős helyeket?

Figyelt kérdés

Egy csajjal úgy alakult, hogy holnap kocsival kimegyünk valami szép, erdei helyre, vinnénk ki kaját meg tabletet, és filmeznénk ott. Amolyan piknik féleség hideg időben.


Nekem olyan hely kéne ahol ritkán járnak, de nagyon szép onnan a kilátás, és fel lehet menni kocsival.


Ha valaki tud ilyet, akár még csak egy kis földút eldugott földút végén is az kérem írja meg. Nógrád megyében, a Börzsönyben vagy a Cserhátban lenne a jó.



2013. okt. 15. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Holnap eső + vihar lesz jobb ha tudod!

Ilyen időben inkább lakáson belül a jó

2013. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
GRATULÁLOK! Elmész piknikezni egy lánnyal, és már egyből ott helyben le is akarod fektetni... Te is fura ember lehetsz, akinek nem számít hol csinálja, csak csinálja. Tényleg csak gratulálni tudok a felfogásodhoz, és terveidhez.
2013. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

Én lány létemre értékelném az ilyen fajta kreativitást.

2013. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak a miheztartás végett, ez nem az első randink, és szerettem volna valami nem olyan nagyon hétköznapi helyre vinni mint mozi vagy egy bár, a szexet nem veszem biztosra, de ugye az amcsi tinifilmekben is ez volt a szokás :D
2013. okt. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!