Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szűz pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szűz pasiként esélytelen, hogy meg tudjam kedveltetni magam egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Bármit teszek nem sikerül senkivel sem összejönni.
2013. okt. 14. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem néztem el semmit - így hódítják meg ma is a rendes lányokat (csak ciki beszélni róla )
2013. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

" nem néztem el semmit - így hódítják meg ma is a rendes lányokat (csak ciki beszélni róla )"


Úgy érted, hogy így sétálunk be szépen a barátzónába. Túl sok romantikus könyvet olvasol.

2013. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 tevetke ***** válasza:
Én pl. kimondottan szeretem, ha így "meghódítják a szívemet"! Jó persze, ne legyen túlzotton csöpögős, de én nagyon szeretem az ilyen romantikus dolgokat!
2013. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak a testbeszéd számít. Mutass rá a lányra: - TE! zárd össze a jobb kezed, és tapsolva verdesd össze a bal tenyereddel :D aztán tárd szét a kezeid és nézz rá kérdőn :DD
2013. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hmmm...

megértelek...ez egy átok ami beszív és nem enged el soha!!!

valahogy törj ki, törj ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz
2013. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
öcsém is szűz, és ahhoz képest,hogy 9 éves már "puszilkodott"
2013. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!