Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy ilyen lánnyal? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen lánnyal? (kép)

Figyelt kérdés

... aki így fogyott le, hogy sajnos ilyen a hasán a bőr?


[link]



2013. okt. 14. 11:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, a képen nem én vagyok, de sajna ugyanígy nézek ki, ezért tettem fel a kérdést. De valóban lefogytam 30 kilót, csakúgy mint a képen látható valaki.
2013. okt. 14. 12:29
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem. Azért még nem mindegy...
2013. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem lenne kizáró ok, de nekem a fej fontosabb valahogy, mint a test. Úgyhogy egy óvatos lehet-et mondok erre.
2013. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de ha egy kicsit izmosodnál (persze bizonyos kereteken belül) akkor lehet h eltűnne az a lógó bőr!
2013. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatban me minden a kinezet seretned kel az iletot amugy meg lehetne 200 kilos is az ileto ha te szereted akkor meg ne foglalkoz masok velemenyevel ez baromsag hgy masok dontsek el hejeted ez izles kerdese neked bejon a masiknak nem ugyis te dontod el eszt en mar jobban nem tudom hangsulyozni hgy te kel eldontsed
2013. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szeretlek :)
2013. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!