Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nem gáz ha egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz ha egy randin sétálunk a Váci utcában?

Figyelt kérdés
De csak nézelődünk... nem veszünk semmit.
2009. nov. 9. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hülye kérdés volt.
2009. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én minden lányt váci utcai sétára viszek randizni. még nem volt panasz. de azért egy kávé belefér.
2009. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
hát ha már randi akkor szerintem igazán csinálhatnátok valamit, mint fölöttem látod, egy kávé belefér, vagy valami kis süti, ezek tényleg hangulatosak. ha meg csak ugy beszélgetni mentek akkor szerintem lehet valami látványosabb hely, mondjuk a váci utca sem olyan rossz.
2009. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó hely, sétáljatok át a Lánchídon, kivilágítva gyönyörű:) És már elég korán sötétedik, szóval nem kell sokáig elmaradnotok, hogy lássátok:)
2009. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó, de azért a Fóti útra ne tévedj ki :)
2009. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én meg továbbfűzöm a szálat, ha már a Lánchídnál vagytok, fölmehetnétek a várba:) sokkal romantikusabb, mint a Váci utca;)
2009. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha oda viszed, szólj neki, hogy öltözzön föl melegen, mert már hideg van a hosszabb ideig tartó sétafikáláshoz. Utána pedig üljetek be valami normális helyre sörözni vagy ha kiskorúak vagytok teázni. De nehogy valami lerobbant csehóba vidd!
2009. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De hülye vagy! Ha bejöttök egymáésnak akkor viheted akár nyilvános vécébe is akkor is jó lesz a randi, mindegy hova mentek.
2009. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!