Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefáradtam az egész párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam az egész párkeresősdibe, miért nem kellek nektek lányok? Miért nem vesztek észre vagy adtok esélyt nekem? Ennyire ronda lennék?

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 14:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
utsó: remélem jól megvagytok :D
2013. okt. 10. 15:00
 12/22 A kérdező kommentje:
pontosabban 14:58
2013. okt. 10. 15:00
 13/22 NyolcOne9 ***** válasza:
Küldj képet.
2013. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Valaki kifejtené kicsit bővebben a kedvemért, pontosan mit is jelent, hogy valakinek nincs (semmi) tartása?
2013. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
asszem azt jelenti, hogy összeomlik attól, hogy egedül van, és csak sír. nekem igazából nem szokások, kb ez az első alkalom. de már tényleg kivagyok kicsit. eljött az a bizonyos pont..
2013. okt. 10. 15:07
 16/22 A kérdező kommentje:
jó ég, ez a sok helyesírási hiba..bocsi. legközelebb átolvasom amit írok.
2013. okt. 10. 15:08
 17/22 anonim ***** válasza:

Azért itt felmerül a kérdés, hogy te mit teszel annak érdekében, hogy párt találj magadnak? Rendkívül ritka, (szinte soha) az amikor egy nő megy oda hozzád ismerkedni. Igaz kellemesebb az amikor egy nő néz ki magának, de ehhez a külső adottságaidnak nagyon rendben kell lenniük. Ez tagadhatatlan tény, mert kizárólag belső tulajdonságokkal nem lehet nőt megnyerni, persze jó ha az is van :)


Én is fáradt vagyok, viszont nem szabad feladni, mindig add önmagadat! Persze szintén kérdéses, hogy milyen "típusú" nőknél próbálkozol? mert ha tudod magadról, hogy egy csúcskategóriás nő nem jönne össze veled, vagy ha meg is szerzed, de nem sokáig maradna veled, akkor inkább a saját kategóriádnál próbálkozz. Ez vulgárisan hangzik, ugyanakkor a sportban is megvannak a csoportok (nehéz súlyú ökölvívóhoz nem állítanak egy könnyebb súlyút) csak tisztában kell lenned magaddal, és az értékeiddel. Hogy jelen esetben én ronda vagyok-e mások szemében azt nem tudom, de nekem nincs bajom magammal. 19/F

2013. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
mutass képet!
2013. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
képet kérnék én is :)
2013. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mert csöves vagy.
2013. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!