Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért képes egy lány szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képes egy lány szó nélkül lelépni, ha olyat kérdez, hogy, , mikor voltál utoljára lánnyal? " és azt válaszolom, hogy 3 éve?

Figyelt kérdés

Ez csak az egyik eset. Számtalan mást tudnék sorolni az elmúlt évekből, hogy képcsere után hosszú beszélgetés, egy húron való pendülés és egy ilyen válasz után soha többé nem jön már reakció. Mint a kámfor, képesek lelépni. Nem értem a lányokat. Igaz az tény, hogy ezek 17-18-19 évesek voltak, a többivel nem tudom mi a helyzet, de ezek többsége szó szerint kellemetlenül szélsőséges.


27 F.


2013. okt. 6. 18:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze a másik véglet pedig az, hogy több napig csevegés, egymásra hangolódunk, majd képcsere és se hang, se semmi. Vége mindennek.
2013. okt. 6. 18:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz van kedve.
2013. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert ostoba. Örülj neki, hogy lelépet, nem vesztettél semmit.
2013. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert tapló,neveletlen kis fruskák.Felszinesek. Ezért.
2013. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22-25 éves csajok nem jobbak a te korodhoz ? , még gyerekek azok ezek szerint... fogjál ki vmi érettebet
2013. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tényleg csak annyit lehet mondani h ez van
2013. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, a 20 felettiek sokkal érettebbek (egy részük) ez tény. De több is velük a gond, nem olyan egyszerű velük kapcsolatot kialakítani, sokkal több mindennek kell klappolnia. Itt sokszor elég pár szó és kötél áll a lány. Vagyis eddig azt hittem, de valahogy egyetlen rosszul elsült vicc is elég ahhoz, hogy lelépjen. No, nem tudom melyik így a jobb.Az a gondom, hogy nem biztos, hogy elég vagyok egy 22+ éves lánynak. Sem egzisztenciám nincsen, sem tökéletes férfi nem vagyok. Nincs az a húde erős kisugárzásom, hogy ezeket a lányokat megfogjam, ezért mentem kicsit lejjebb a korban fiatalabb, akár 8-9 évvel fiatalabb lányokhoz. Csak sok a pofára esésem.
2013. okt. 6. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval azzal magyarázod, hogy fiatalabb lányoknál próbálkozol felnőtt nők helyett, mert a felnőtt nőknél nincs sikered, azonban! a fiatal lányoknál sincs! :D Valld be, hogy a tinilányok jönnek be. Ennyi. :)

Amúgy nem tudom, miért lépnek le, talán eleve nem véletlenül kérdezik, hogy mikor voltál utoljára lánnyal.

2013. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet, de én nem tudnék úgy szelektálni, hogy mikor volt az illető lány utoljára férfival. Lehet velem van a gond...Vagy az jelenti a naprakészséget, ha valaki minden nap együtt van valakivel? Mert akkor én defektes vagyok saját hibámon kívül. Egyébként nem lényeg nálam, hogy tini legyen az illető, az érettebb nőket jobban kedvelem. De többet kell érezhetően letenni az asztalra, hogy kialakíthass velük kapcsolatot.
2013. okt. 6. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
nem attól lesz több tartás vagy magasabb elvárás egy nőben hogy idősebb lesz. ne neten ismerkedj, viszonylag alacsony arányban jön össze
2013. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!