Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire jó a csábításból jeles?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a csábításból jeles?

Figyelt kérdés
mire jó? sok mindenki játszik vele..de mire jó? hogy kell vele játszani? :O segítenétek? :) :D előre is köszi :)

2013. okt. 5. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, de ha játék akkor semmire. Van aki beéri ennyivel is, mert gyerek. Megint másoknak pedig ennyi jutott.
2013. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire jó? A többi játék mire jó? Van, akinek ez a fajta játék tetszik, ennyi.

A hogyanban nem tudok segíteni, én nem játszok vele. Legjobb csaj barátom meg odavan érte.

2013. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csábításra.
2013. okt. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és hogy kell vele játszani? mi a cél? szintek vannak? pénzt kell gyűjteni vagy mi?? :O xddddddd:DD
2013. okt. 6. 17:33
 5/7 Kameko-san válasza:
Egy randiszimulátor féleség. Jóban kell lenni a pasikkal benne, és az epizód végén elmész egy kis találkára (vagy történik valami hasonló) azzal a sráccal, amelyikkel a legjobban vagy, és erről kapsz képet is. Egyébként az egész epizódokra van bontva, és mindegyikben egy kis történet van. (Pénzt és akciópontot - ami a mászkáláshoz kell - belépéskor kapsz, illetve minijátékokkal szerezhetsz.)
2013. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő! köszönöm..senki nem tudta íy elmondani..de így mostmár értem!! :') köszi még1x:)' :D
2013. okt. 7. 15:25
 7/7 anonim válasza:
Arra,hogy játszanak vele
2013. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!