Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a barátommal?

Figyelt kérdés
Olyan egyhangú..lejön nálunk,tv-zünk,egész nap fekszünk,néha bulizunk,de itthon nem tudunk programkat csinálni.Miket csináljunk?Ki miket szokott a párjával?
2009. nov. 8. 20:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

én barátnőmmel kártyázni szoktam. Rabló römi, de az már kicsit uncsi, ami most megy, az az Uno. Nemtom ki hogy van vele, de én egész nap tudnék Uno-zni, de barátnőm néha már unja. Vagy barchobázzatok, akasztófa, x-karika :D

Nahé csinálunk pudingot, megesszük, vagy valami süteményt csinálunk együtt (vagy külön, ő csinálja én meg tv-zek :D)

Elmegyünk a tescoba chipset venni, hazajövünk és tv közben megesszük.

Remélem segítettem

2009. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
üvegezzetek! xD
2009. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
az jó ötlet:)még valami?
2009. nov. 9. 18:43
 14/23 anonim ***** válasza:
89%

színezés? Barbizás?


de ha valami ,,komolyabb" kell akkor gépezzetek, van sok játék a neten amit lehet 2en játszani.

2009. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
barkácsoljatok kis dolgokat (így karácsony előtt amúgy se árt), táncoljatok, énekeljetek, ha tudtok, zenéljetek, főzzetek, tarts neki divatbemutatót (akár fehérneműset, az még talán belefér :P ), igazából bármit, amit amúgy is megcsinálnál otthon, csinálhattok ketten, úgy jobb, még az is lehet, hogy tanulna is szívesen veled
2009. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kolosszus22 ***** válasza:
28%

Semmi erotikus, annak mi értelme, ezek szerint inkább haverok vagytok? Nem csodálom, hogy szétunja magát!

22/F

2009. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nme unja szét magát,és én sem.egyszerűen még nem vagyunk olyan idősek,de ehhez neked semmi közöd sincs!

az utolsó előtti jó:)

2009. nov. 11. 20:10
 18/23 anonim ***** válasza:

megmondod hány éves vagy?

mert az sokat segitene :)

előre is köszi

2009. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
16 vagyok:)ő pedig 18.
2009. nov. 11. 21:45
 20/23 anonim ***** válasza:
pettingeljetek
2009. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!