Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok olyan szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan szerencsétlen, hogy nem találok magamnak barátnőt? 16/f

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező. Én is ugyanebben a szerencsétlen helyzetben vagyok. Sosem volt barátnőm és szerintem nem is lesz mert külsőleg nem nézek ki 'valami jól' Kiállóak a füleim ami ellen egyszerűen nem tudok mit tenni mert a műtét nagyon drága. De viszont ápolt vagyok.. Viszont próbálok tenni érte hogy esélyes legyek a lányoknál. Néha Sportolok és Divatos ruhákat hordok. Vannak jó tulajdonságaim is Kedves vagyok megértő udvarias és őszinte.. De eddig sajnos sehogy sem haladtam de azért továbbra is próbálkozok. Hidd el tudom hogy nehéz de semmiféleképpen se add fel mert próbálkozni az életben mindig kell.. 17/F
2013. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kedves Elkeseredett Fiúk!


Higgyétek el, egyszer (lehet, hogy nem is olyan sokára) eljön majd az igazi, akivel sok boldog pillanatot élhettek meg. A lényeg: soha, soha ne adjátok fel a reményt! :)



Üdv, Egy kortársnőtök

2013. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!