Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma három fiú randira hívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma három fiú randira hívott és azt kérték, hogy mindhárman hogy járjak velük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem egyikük se tetszik igazán és mindhármuk az osztálytársaim és nem szeretném megbántani őket, de nekem más tetszik az osztályból.

2013. okt. 5. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hát akkor járj velem
2013. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dönts
2013. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy nem szeretnél velük járni, mert nem tetszenek. Nem kell túlkombinálni a dolgot, egy egyenes őszinte válasz megteszi.
2013. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oviba csoportok vannak, nem osztály, nem?
2013. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát ha neked más tetszik, akkor miért járnál mással?
2013. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazad van, de nem akarom megbántani őket

napokig küzdöttem miattuk a bűntudattal

2013. okt. 5. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatból, szánalomból, hasonlók miatt, eszedbe ne jusson összejönni valamelyikkel, vagy tovább húzni az agyukat... :/ Később csak rosszabb lenne....szerintem még most, (időben) mondd el nekik, hogy mi a helyzet a részedről.
2013. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!