Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretnek jobban a pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a pasik? Ha egy nő vékeny, de kicsi a melle meg a feneke, vagy ducibb de van mit fogni rajta legalább?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen a pasitól függ..mindenkinek más az ideális.Persze kevesebben vannak azok, akik egy 100kg-os tonnabébire izgulnak, de ugyanez lehet fordítva is.Mindenkinek más az ízlése.
2008. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normál eloszlású. Azaz minden nőre van pasi, de középen a legtöbb: a csontsoványság sem nyerő, meg a hájtenger sem.
2008. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

nemmindíg a külső számít, persze azért az mber nem akar egy olyannal járni aki ha lemegy a bányába síkítva rohan fel a szén. Leggtöbb dolgot magamhoz hasonlítom, mert tudom nekem mi kell. Nos az én receptem: ne legyen nálam magasabb (vagy csak nagyon kicsit 1-2 cm max), a magassághoz tartozó testsúly, picit több lehet rajta az nem zavar, de ne vigye túlzásba, arca haja, szeme szép legyen, és amit én utóljára tesze az a mell, és a fenék.

Sokan zt nézik először, de nemtom minek. Mell hát azzal eljáccogat az ember szex közben, de igazából a csecsemőknek van rájuk szükség (am meg szerintem a tenyérnyi cickók a legjobbak), a fenék meg hát istenem, azon kívül hogy nézzük nem sokat csinálunk vele, tehát 1 felesleges dolog, szerintem. persze ölelkezésnél az ember keze elvándorol a délebbi 2 szigetre, de ezen kívül igazából más jelentősége nincs. Am meg hogy kinek mi jön be tljesen egyénfüggő, ízlések és pofonok.

2008. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző kommenteő vagyok, bocs a nyelvtani hiányosságokért, csak néha rosszalkodik a billentyűzetem.
2008. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek az elottem levoekkel egyentol fugg kinek mi jon be.. pl nekem egy ex baratom egy tonna madonnaval csalt meg.. a csaj egy banyarem.. en meg vekony nem csontsovany de vekony kimondottan csinos lany vagyok.. es megis vmi miatt neki a maca kellett... neki ezek a tipus lanyok jonnek be..
2008. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A "pasik" gyakorlatilag mindent szeretnek. A lényeg, hogy az az egy pasi, akivel végül is összejössz, az pont téged szeressen. Ez a művészet benne: Megtalálni azt, akinek pont te vagy a tökéletes.
2008. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2008. júl. 4. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő...

De szerintem nem szereti sok pasi a deszkákat, ill. a túl kövéreket... a formás fenék és a nagy mellek mindig bejönnek... Szerintem a legtöbb a kicsit husi csajokat szereti, akiken van mit fogni...

2008. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy szép arcú nő sokkal izgatóbb számomra ha duci, még akkor is ha a mellei nem nagyok.
2010. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!