Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az, hogy valakik között izzik a levegő, vagy ez csak képzelődés?

Figyelt kérdés

Nos. A konkrét sztori. Van egy srác. A szemébe nézek, és olyan érzésem van, hogy egy szót sem kell szólnia, s mindent tudok, hogy a lelkembe lát, és a szemébe nézve én is látom őt. Hogy valami megmagyarázhatatlan, nagyon szoros kapcsolat van közöttünk.

Ilyen van? Illetve ezt meg lehet érezni, vagy beképzelhetem magamnak? Én úgy érzem, hogy ezt nem lehet beképzelni. Soha nem éreztem ilyet. Mintha a szemünkkel együtt a lelkünk is összekapcsolódna. Pár pillanat, és mintha az örökkévalóság lenne. Tudom, sablonos, de ...

Valakinek tapasztalat, gondolat?


2009. nov. 5. 21:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem, nekem egyáltalán nem a szexuális tartam jött át. Tudom, hogy nem erre használják, csak nem találtam jobb kifejezést, elnézést a félreértésekért. Egyáltalán nem az jött, hogy széttépném, hanem, hogy ha hozzámérne azt nem tudom hogy tudnám elviselni, mert annyira jó érzés lenne. Ha gyengéden megérintene. És ha megcsókolna, szerintem el is ájulnék :) ezt persze képletesen.

Am 17 évesek vagyunk.

2009. nov. 6. 19:20
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy? :) Mert szerintem ebből az lesz! ;)
2009. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Vagy ez lenne az hogy lelkipár? Vagy ilyesmi? Soha sem éreztem még ilyet, a 2 éves kapcsolatomban sem, ahol pedig voltak érzelmek...

Nem értem, nem értem, nem értem.

És arra lennék még kíváncsi, hogy ezt vajon csak akkor lehet érezni, ha valóban mind a két fél ezt érzi? Vagy lehet hogy csak én képzelem magamnak? De hát nem is tetszett a srác, meg semmi, és az a pillanat... Azóta csak ez jár a fejemben. Nem tudom elfelejteni ezt az egészet. Kell, hogy érezze ő is, különben nem történhetett volna így, nem?

2009. nov. 6. 19:22
 14/22 anonim ***** válasza:
Már megint én vagyok...:) Mintha az én történetem irtad volna le. Sztem az a fiú is ugyan ugy érez, mert velem is ez történt, azóta a fiú mindig néz, mintha várná, hogy ránézzek, hogy újra megtörténjen az a pillanat..
2009. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Leírjam nálunk a konkrét sztorit, hogy hogy kezdődött meg ilyesmi, hogy alakult? Érdekel valakit?
2009. nov. 6. 22:48
 16/22 anonim ***** válasza:
Engem igen :)
2009. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szóval:)

Láttam őt, találkoztunk.Volt egy hely, ahova ő is, én is jártam, de csak kb 2 hónapig . Ez tavaly volt. Igazából tetszett. Meg hát. Ő olyan nagyon érzékenynek, álmodozónak nézett ki. Csendes volt, de sugárzott belőle valami művészi. De ezt akkor még nem láttam. Aztán több, mint fél évig nem találkoztam, nem láttam. Utána bekerültem ugye vele egy osztályba. És igazából nem értettem, hogy mit tetszett benne. Már nem láttam benne semmit. Aztán telt az idő. Először akkor kezdtem el "csodálni", amikor gitározott, vagy valamibe nagyon elmerült. Volt benne valami megmagyarázhatatlan, valami erő áradt belőle, és úgy éreztem, el tudnám még nézni. De ekkor sem gondoltam arra, hogy tetszene, vagy bármi, csak hogy nagyon művész lesz egyszer.

Aztán történt egy nap, hogy van egy terem, és ketten indultunk el be az ajtón, és nem engedett maga elé, de így elég hülyén jött ki, mert én meg természetesnek vettem, hogy előre enged. Szóval mégis én jutottam be előbb. De akkor odalépett, és kezet csókolt, és mondta, hogy ne haragudj, de tényleg ne haragudj, és mélyen a szemembe nézett. És ha ezt bári més cisnálja, teljesen poénra veszem, mert végülis tényleg oylasmi, de ebbe semmi poén nem volt. Komolyan mondta ő is, nem nevetett közbe sem utána sem. És ez volt az az örökkévalóságnak tűnő pillanat. Amikor ott álltam, ő a kezemet csókolta, a szemembe nézett. Hallgattunk. Fogta a kezem, én meg csak néztem, és még annyit sem tudtam kinyögni, hogy nem haragszom. És tudom, valahol érzem, hogy ő is érzett valamit.

És azóta figyelek rá. Próbálom megérteni, hogy néz-e vagy valami. Néha úgy gondolom, igen, figyel rám, néz. De persze lehet, hogy csak bemesélem magamnak. Néha úgy érzem, hogy valami ürügyet keres, hogy megszólítson, mert amúgy nem nagyon szoktunk beszélni, de néha odajön, és mond valamit,a mi néha esetlenül hangzik, néha meg nem tudom, hogí miért mondja. És az az érzésem, hogy csak ürügy, de nem tudom, lehet, hogy csak belemagyarázok dolgokat.

2009. nov. 6. 23:58
 18/22 anonim válasza:
Igen létezik ilyen dolog. A nyáron én is átéltem ezt sajnos. Azért sajnos, mert én bele is szerettem a lányba. És ez nagy hiba volt, nem kellett volna. Amikor azt érzed, hogy a lelkedbe lát, és a lelketek össze kapcsolódik, olyan érzés mintha a belső világod már nem lenne olyan stabil. Egyszerre gyönyörű érzés, de furcsa is. Nem képzeled be magadnak. Vannak akiknek van lélektársuk és ez nem vicc.
2009. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek, hoyg bele fogok szeretni abba a fiúba, mert csak rá tudok gondolni... és azóta ő is mindig néz, mintha várná újra megtörténjen ez..
2009. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hétfőn látom újra, majd írok, hogy mi volt:) Meg táncoltam is vele, és akkor ugyanezt éreztem, de most sokkal erősebben.
2009. nov. 7. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!