Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vaok egy (14éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vaok egy (14éves) csajba, de nemtom, nemmerem neki elmondani h mit érzek iránta. Mit csináljak, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Ěn is 14 éves srác vaok. Ide most konkrétan kérem a valoszokat h hogyan, mit modjak neki.

Előre is köszönöm a válaszokat.

:)


2008. júl. 3. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne támadd le rögtön ezzel!!! Vegyél egy nagy levegőt, állj elé, is hivd el randizni valahova. Első randinak például nagyon jó, egy közös séta, kajálás, fagyizás, biliárdozás. Moziba ne menjetek, mert ott nem tudtok beszélgetni. Ha igent mond a randira, valószinűleg szimpatikus vagy neki, és járni fogtok. Igy majd egy idő után megmondhatod neki, hogy szerelmes vagy belé. De ne az első randin, ne is a másodikon...
2008. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És majd ha elteli a kis idő a szemébe nézel és konkrétan megmondod, hogy: SZERETLEK! szoval ide nem kell ilyen olyan hasduma az érzelmeid kinyílvánítására!
2008. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na meg simogasd meg :)

Igazából minél több időt töltesz vele, anál jobb lesz.

2008. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
16%
Hm már mindenki szerelmes ennyi idősen...
2008. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
odaállsz elé, levegőt veszel, majd ezeket a szavakat mondod neki: "szerelmes vagyok beléd"
2008. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ...ha joban vagytok ugy baratilag jarjal vele el tobbet szorakozni parkba setalni stb es akkro gondolom o is eszreveszi hogy erzel iranta valamit es akkro vegul nem is tudom hogy a jobb ha sman lesmarolod vagy elmondod neki:))pld az en baratom ugyan ilyen helyzetbe volt....9 honapja nagyon jo baratok voltunk nekem az elejen tetszett a vegere meg o lett szerelmes belem,egyszer csak eszrevettem hogy tul sokat jarunk kettesben setealni meg ilyesmi es egyszer elhivot magahoz filmet nenzi nekem nem tunt furcsanak mivel o volt a legjobb baratom es en hittema fiu lany baratsagba annak elenere hogy azt mondtak olyan nincs nah d enem is ez a lenyeg itt hanem hogy egyszer lesmarolt:Pes en nem elenkeztem..vegul en is beleszeretem es most csucsszuperul vagyunk:)Szoval ismerd meg elege a lanyt es ha nem krizas siman csokold meg aztan majd eldol:)Sok sikert ...es semmi fele kepen se add fel!!
2008. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat nagyon hasznosak ,de ha lehet akko még jöhetnek válaszok.

:)

2008. júl. 4. 07:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap volt randim, Én 16 vagyok a csaj is annyi.

És hát mitnemondjak 5 órán keresztül sétálgattunk, beszélgettünk, Már ismrtem, de most mégjobban megismertem, és ez jó. Én totál odavagyok érte, Ő meg hát csak szimpatizál, de igazából nem tudja, még elhívom egy párszor hogy találkozzunk, és hát lesz ami lesz. Én csak azt tudom ajánlani, hogy próbálj meg vele sok időt eltölteni, ismerjen meg minnél jobban. És ha bejön neki a személyiséged, onnantól kezdve nyitott, az út. Én pl kövi alkalommal fagyizni viszem, mert imádja:P

Ja és sok sikert ;)


Ui.: Remélem nem volt túl nagy OFF:D

2008. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem volt OFF. Már kezdem kapizsgálni , de azért még jóljönne egy-két válasz ha nemgond!!!!

Kössz!!!!

2008. júl. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!