Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nem "nyomulás"? Csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem "nyomulás"? Csak én tartom furcsának a "kapcsolat" elején?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel közös angol csoportba jártunk. Ez a fiú folyton bámult. (Mint utólag kiderült, nem csak engem bámult) Nagyon aranyos, kedves srác, még jól is néz ki, de valamiért mégsem "jött be". Szóval csak "haverok" lettünk.

Az utóbbi pár hétben ő átment egy másik angolos csoportba, azóta nem beszéltem vele.

Erre ma azt hallom az egyik barátnőmtől, hogy 1 hete szinte minden nap beszélnek msn-en, meg ha végez a suliban akkor elmegy elé, meg reggelenként behozza az iskolába, meg ilyenek... Tegnap a lány panaszkodott, hogy nincs pénz a kártyáján erre a srác feltöltötte neki pénzzel, és azt mondta, hogy "legyen mindig pénz a kártyádon, mert fontos vagy nekem, és azt szeretném ha beszélni akarsz valakivel akkor tudj is" Pedig még enm is járnak.

Csak nekem túlzás ez? Tényleg egy nagyon kedves fiú, de nekem furcsa egy hét elteltével, hogy ilyeneket mond/csinál...


2009. nov. 4. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ezt nyomulásnak lehet hívni. Szimplán csak nagyon megtetszhetett neki a barátnőd és ezt így is ki próbálja fejezni.


Remélem ezt a barátnőd nem fogja kihasználni..


Sárky

2009. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te feltekeny vagy a baratnodre...
2009. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem aranyos.Nem nevezhető nyomulásnak.Megtetszett neki a barátnőd, és udvarol neki.Ez csupa kedvesség.Szerintem te egy picit féltékeny vagy, azért érzed rossznak..
2012. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 és fél éves a kérdés :)

Azóta valami fejlemény??

2012. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hihi, igen, elég régi kérdés, csak most ezt kiraktam :D


Hát mi lett velük: max 1 hónapot jártak ha jól emlékszem, de lehet csak kb 2 hét volt. A lány szakított vele, mert "túl tapadós volt", meg rosszul volt tőle hogy mindig romantikus volt :D A sulinak vége lett, 2 éve nem találkoztam egyikkel sem, csak facen látom hogy mi van velük. A lány 1 éve kapcsolatban van valakivel, a fiú meg nincs. XD

2012. máj. 7. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!