Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én szeretm őt, de nemtudom ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretm őt, de nemtudom ő mit akar?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban szeretem, eddíg senkit nem szerettem ennyire, de Ő (a lány, én fiú vagyok) igazából nem tudja, hogy mit akar, ma randizunk (séta stb...), már régebb óta ismrjük egymást, de nemtudom, hogyan indítsam el a "lavinát"??

Előre is köszi a válaszokat.


2008. júl. 3. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy szép romantikus helyre. Beszélgessetek. Ismerd meg jobban. Kérdezd meg tőle miket szeret és, ha sikerül még 1 randit összehozni akkor akár vihetsz neki egyet abból amit szeret (bonbon, virág stb...) De nem kell semmit sem elsietni. Légy vele kedves, megértő és őszinte. Ne légy nyomulós és hogyha vmit nem akar akkor ne erőltesd. Így elöbb utóbb kölcsönös lesz az érzelem :) Sok sikert
2008. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, együtt voltunk már, koncerten meg ilyen helyeken, meg MSN-en is sokat dumálunk. Attól félek hogy enrontom a falatnyi esélyemet is. Mert ő tudja hogy én mit érzek. De Ő nemtudja hog mit érez irántam, csak barát, vagy több, hogyan ébresszem rá hogy "én vagyok az aki kell neki"?? Köszi
2008. júl. 3. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A nők néha nagyon kiismerhetetlenek. Van olyan fajta aki, ha látja, hogy odavagy érte, akkor már nem kellesz neki. Ebben az esetben ne dédelgess álmot, lépj tovább és keress másik lányt. Biztosan találsz olyat, aki beleremeg amikor meglát. :) csak lazán, könnyedén. Míg nem komoly a kapcsolat, vedd lazára a csajozást. Több próbálkozás, több esély.
2008. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát olyan lányt biztos nem, ugyanis nem vagyok valami sexszimbólum. Alacsony és dagi vagyok. (178cm mellé 100kg).

Nemtudom mitévő legyek, próbáljam meg rávezetni a szerelem rögös útjára, vagy hagyjam a fenébe. De nembírok betelni vele, és nemtudom hogy mire számítsak, ő vetett fel a sétát, én mozira gondoltam(aztán rájöttem h nem a legjobb), aztán számcsere megvolt, leht ott csesztem el, hogy írtam neki párszor hogy szeretem??

Légyszi help!

2008. júl. 3. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!