Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti csal hobbiból vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csal hobbiból vagy csak büszkeségből kezdtek ki az ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés

Multicégnél dolgozok, mint kasszás és árufeltöltő. Nemegyszer volt már, hogy kikezdtek velem amikor végeztem a munkám. Ezzel nincs is semmi bajom, ennek csak örülök :)

Csak a kérdésre szeretnék választ kapni. Vagy van egyéb oka is?


2009. nov. 3. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mert aranyos vagy és tetszel nekik:)

19,l

2009. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem csak flörtölnek a legtöbben:) de ez nem is baj én élvezem ha flörtölnek vele:P

azt h érted h büszkeségből?

17/L

2009. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
viszket a pinájuk.
2009. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A büszkeséget a hiúság alatt értettem, hogy jót tesz az önbizalmuknak. A harmadiknak nem volt rossz a hsz :)

Kösz az eddigi válaszokat.

2009. nov. 4. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Légy már tökös és vidd haza őket!!!
2009. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem szoktam ilyeneket csinálni, de aki igen az általában nem gondolja komolyan. Persze jól kell kinézned, de igazából csak kell az önbizalmukhoz.
2009. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy könnyű kis flört nem bűn.

Egyébként meg azt mondják, egy nőnek sohasem lehet elég udvarlója. Azért flörtölünk, mert jól esik azt látni, ha a másik fél is benne van a dologban, vagyis tetszünk neki.

19/L

2009. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!