Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy jól csókolok-e....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy jól csókolok-e. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A pasimmal sokat szoktunk smárolni de nekem ő az első akivel csókolóztam és nem tudom hogy jól csinálom-e. Megkérdezni nem szeretném. Mit csináljak?

2013. szept. 12. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire idegesít próbáld ki másokkal is, és kérd ki a véleményüket! Máshogy nem fog menni.
2013. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Tetováltasd a seggedre Tadzsikisztán miniszterelnökének a nevét...
2013. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Látod rajta, hogy élvezi?:)

Ha igen, akkor jól csinálod. Ha nem, akkor gyakorolj, mellette biztos nem lesz majd nehéz :P

2013. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet szarul csinálni, ha sokat smárolsz egy idő után ráérzel.
2013. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát szeritem élvezi mert sokat akar csókolózni, meg látom rajta hogy szeretné de nem tudom mert neki sok barátnője volt már és félek hogy nagyon béna vagyok a többi lányhoz képest..
2013. szept. 12. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A test nem hazudik, nézd meg, hogy van-e változás a gatyában... s ha van akkor biztosan, s ha nincs akkor vagy nem vagy csak épp nem ,,állt fel" akkor... :P
2013. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb smároltunk oda-oda nyúlt megigazítani vagy nem tudom mit csinálni...
2013. szept. 12. 20:02
 8/12 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy biztos benne akkor gyakorold a kezeden. És ha már kezded úgy érezni hogy megy-e akkor kérj meg valakit és azzal próbáld ki. És ennyi. Nekem ez a tippem:) viszont ha nem tetszik akkor sajnálom.:SS Szerintem ez jó tipp. :D
2013. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Okés köszi a tippet:))
2013. szept. 12. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
próbálja ki a kezén?XDDDDDDDDDDDD a te kezednek van nyelve?xDDDDDD uristen. hogy lenne már olyan a kezével "smárolni" mint egy emberrel? :D off.
2013. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!