Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi utáni első találkozás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi utáni első találkozás. Hogy viselkedjek, ha nem keresett randi után?

Figyelt kérdés

Volt egy jó randink,de nem volt köztünk semmi,viszont úgy éreztem,hogy lesz folytatása. Hát azóta egyszer beszéltünk,és ennyi. Pedig már több mint egy hete volt. Most lesz majd egy kisebb rendezvény,amiről beszéltünk,hogy mindketten ott leszünk. Az is lehet,h csak azért nem keresett,mert tudta,hogy ott úgyis összefutunk majd,meg tudom,hogy most elég elfoglalt mert most kezdett el dolgozni,stb,na de akkoris...a lényegen nem változtat: nem keresett. Így most nem tudom,hogy kéne viselkednem vele azon a rendezvényen... Egyáltalán oda menjek hozzá (merthogy ő már ott lesz,mikor én megérkezek)? Tegyük fel,hogy odamegyek,köszönök egy sziával. De mivel az eddigi 2 találkozásunkkor puszival köszöntött,így illene puszit is adnom,nem? Vagy várjak,amíg ő kezdeményezi a puszit? És mosolyogjak rá? Mert eddig mindig azt tettem.:D vigyorgós vagyok,mikor meglátom... De nem akarom,hogy érezze,mennyire odáig vagyok érte. Mert az elég ciki,mert nem keresett randi után. :( Vagy próbáljak inkább most bevágódni nála,hátha ezután keresni fog? Hogy viselkedjek vele?

18/L


2013. szept. 8. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem mennék oda. Még nyomulásnak venné. Megvárnám amíg ő odajön ha már nem keresett. Ha keresett volna akkor oda lehetne menni de így most már várd meg hogy ő tegye a lépéseket.
2013. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!