Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor bemutatkozok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor bemutatkozok egy nőnek, a teljes nevemet mondjam, vagy csak a keresztnevemet?

Figyelt kérdés

Szomorú, hogy ilyeneket kell megkérdeznem, de megköszönném a segítségeteket.

Mert filmekben azt látni, hogy a keresztnevét mondja mindenki, de később meg már hülyén jönne ki szerintem, hogy "ja amúgy xy gergő vagyok"


2013. szept. 2. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemutatkozásnál mindig teljes név, normálisan, artikuláltan. Ha azt szeretnéd, hogyan szólítson, akkor mondod után. "Tóth Gergő vagyok, kérlek szólíts Gerinek" pl, nem annyira bonyolult ez.

Bemutatkozásnál mindig az a nehéz, hogy ne a saját nevedre figyelj, hanem a másikéra:D

2013. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nagyfarkú Gergő vagyok. Ez a sztenderd bemutatkozás.
2013. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akárkinek akárhol bemutatkozom, mindig a teljes nevemet mondom. Mondjuk én már öregebb vagyok, 24:P
2013. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a teljes nevet illik mondani.

Nem mindig jegyzik meg, de ha valamiért fontos, akkor úgy is rákérdeznek.

2013. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sétál James Bond a mezőn. Találkozik egy tehénnel, bemutatkozik:

-Bond, James Bond.

-Bó, Bimbó:DD

2013. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ne mondd meg, én mindig azt mondom, hogy "sajnálom, nem árulhatom el" vagy "nem mondom meg" vagy, hogy Szigfríd vagyok, vagy Jónás, de persze nem hiszik el, hogy ilyen lehetetlen nevem van, és már ettől sokkal érdekesebb leszel, mint a 38. Kovács Feri, aki aznap odamegy hozzájuk beszélgetni. It works, true story. Mondjuk nyomingereknek nem ajánlom, mert csak megijedne a lány, hogy egy újabb pszichopatával van dolga ;)
2013. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A vezetéknevet akkor hagyd el, ha nagyon gáz! Például ha Lakatos Ronáldónak hívnak. Na, akkor csak a Ronáldót mondjad! ;)
2013. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!