Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még csak egyszer láttuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még csak egyszer láttuk egymást az első randevú előtt, de első látásra megkedveltük egymást, és az első randi is jól alakult, akkor a végén a lány is várhatja a csókot?

Figyelt kérdés

És a randi közben ha kedvel, akkor nem etikátlan, ha néha néha pl. vállon érintem?

Vagy ne aggódjak ilyeneken, mert még az olyan barmok is, mint én, felismerik ha eljött az ideje?


2013. aug. 29. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Etikátlan :D Erős fogalomzavarban szenvedsz, olvass többet, az majd segít.

Amúgy ha olyan a hangulat, nyugodtan csókold meg. Mi is csak kétszer találkoztunk első randi előtt, és csókolóztunk a végén. Mondjuk többször is a képében voltam már szinte a páromnak, mire leesett neki, hogy ja, megcsókolhat :D :D

2013. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először fogd meg a kezét, karold át, apró érintésekkel puhatold ki, milyen hangulatban van. Ha nem húzódik el, sőt, neked is dől, vagy nyomja a lábát, karját, akkor jó eséllyel csók is jöhet később.
2013. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!