Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 17 éves lány, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopi_88 kérdése:

Van egy 17 éves lány, akivel a múltkori randi egész jól alakult, de nem értem, hogy most mi van? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztam a lánnyal, az első sima ismerkedés volt, aztán elhívtam randira. Nagyon jól elvoltunk végig beszélgettünk, a végén kézen fogva sétáltunk a parkban, majd a padon egy kis ölelkezés, de amikor megakartam csókolni elhúzta magát. Majd búcsúzáskor ismét megpróbáltam, de akkor sem engedte. Másnap ráírtam neten, hogy hát akkor most mi a helyzet, mi volt ez, de azt írta, hogy majd fussunk össze és elmondja. Nah, a mai találkozót lemondta, hogy fáradt (tegyük fel tényleg így volt) De kérdem én, miért nem tudja megmondani, hogy akar-e valamit vagy sem, neten, miért kell neki ehhez találkozó? 30 km-t autózok fel érte ... és egy "nem"-ért nincs sok kedvem ennyit szenvedni. Tanácsokat kérek.

2013. aug. 25. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod, kétszer találkoztatok, és máris meg akartad csókolni. Lehet, hogy túl gyors volt neki. Lehet, hogy megijedt.:S Szerintem lehet, hogy jobb, hogyha picit békénhagyod.:S Lehet, hogy attól is tart pl, hogy csak a teste kell neked, érzelmi kötődés meg ilyenek nem is nagyon; plusz nem cicózol, egyből rátérsz a lényegre. Miért nem akartál vele még tovább ismerkedni? Szerintem picit tényleg megijedt:S:S
2013. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtippelem, hogy csalódott az előző barátjába, és nem akarja elsietni a dolgot... Ilyenek a nők.
2013. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem jöttél még rá hogy a nők kiszámíthatatlanok?
2013. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. kommentelő vagyok, én lány vagyok, szerintem ne akarjon már mindenáron valakit megcsókolni az ember második!! találkozásnál..
2013. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, utólag én is rájöttem, hogy lehet, hogy kicsit gyors volt. Igazából azt nem értem, hogy ha akar, vagy nem akar valamit, azt miért nem tudja őszintén nyíltan megmondani. Nem azért, én küzdök érte, ha van értelme, és türelmes vagyok, mert megérdemli. Csak ezt a "színjátékot" nem szerettem sose.


Amúgy egy jó gondolat jutott eszembe: "Ha addig élnék, míg megértem a nőket, sosem halnék meg"

2013. aug. 25. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Még nem is ismeritek egymást, akkor honnan tudná, hogy akar-e tőled valamit vagy nem??

Ezt gondold át!:)

2013. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk az van, hogy nem minden lány akar a második randin egy idegen emberrel (ennyi idő alatt nem ismered meg) csókolózni. Következő randin mit akartál volna, szexet? Anyám. Itt nem a nőkkel van a baj, te benned nincs megértés.

És tudod nem minden ember úgy működik, hogy ránéz valakire, és máris tudja, hogy "akar-e valamit". Tudod vannak olyan emberek akiknek ehhez ismerkedni kell, barátkozni, és csak utána döntik el. De ha így állsz hozzá az egészhez, ilyen gépiesen, hidegen, akkor ne csodálkozz.

2013. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!