Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová vigyem a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vigyem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Több, mint 5 hónapja járunk már, úgyhogy sokadik randi, de szeretnék tippeket kapni, mert egyszerűen nem tudok kitalálni semmit. Megnéztem már mindenféle programajánlót, de nem jutottam semmire. Ilyenkor általában marad a séta, de ahhoz meg lehet, hogy nagyon meleg lesz. Tudnátok tippeket adni?
2008. júl. 1. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
strand, mozi, ebéd, séta a parton (este fele), nem tudom hány évesek vagytok, de pl vidámparkba is elviheted, vagy valami kiállításra ami esetleg érdekelheti. Vagy pedig főzz neki valamit, annak is örülne szerintem.
2008. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek be egy hangulatos bárba, pl menjetek karaokezni, nálunk mindig bejön, jót lehet szórakozni:)
2008. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

vidám park jó ötlet :) nagyon jól elvoltunk mult hétvégén :D főleg mert félelmében belém kapaszkodott :D

egyébként én ilyenkorra inkább itthoni dvd-zést tervezek a barátnőmmel... vagy pedig moziba megyünk...

2008. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Strand, tópart, vidámpart, mozi, picknick, egy vacsi valami hangulatos helyen. Ezeknek általában örülnek a lányok és egy kis életet visz a kapcsolatba.
2008. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja kiruccanhattok a természet árnyékos részébe, pl ha van olyan hobbid amit vízpart mellett kell csinálni mint pl horgászás, akkor megfertőzhetnéd őt is vele! Vagy elviheted az országban található számtalan barlang egyikébe mert az egyszerre múzeum meg természetjárás is, de az ilyen egész napos program de szuper tud lenni ha a csajod nem fél egy kis mozgástól. Moziba meg efféle közönséges helyekre el tudod hívni akkor is mikor odakinnt zuhog vagy már havazik, olyankor úgyis jobb bent összebújni, most inkább élvezzétek ki hogy a nyári oldalát mutatja a környezet, meg mikor legyen meleg ha nem most?!
2008. júl. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi pl. állatkertbe mentünk el és nagyon jól szórakoztunk.
2008. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!