Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha második randin már felhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha második randin már felhív magához, akkor csak megakar fektetni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg tesztel... :)
2013. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esélyes, de ha nem adod könnyen magad, úgyis hamar kiderülnek a szándékai :)
2013. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha férfiból van, akkor már az elsőn is szívesen megfektetett volna. :) De ez nem azt jelenti, hogy mást nem akar, csak egy kapcsolatban ugye fontos a szex is...

Ilyenkor általában arról van szó, hogy szimpatikus vagy, és ha az ágyban is jó vagy, akkor akar többet is, ha viszont kéreted magad, akkor inkább keres olyat, akinek hozzá hasonlóan fontos a szex is.

2013. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad,a férfiak nem csak fektetni szeretnek,hanem vadászni is.A könnyen jött préda nem biztos,hogy jó ötlet,és sokáig értékelné.Ha csak feküdni kellesz,akkor ne sajnáld,ha nem lesz belőle tartós kapcsolat.
2013. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na igen, komoly esély van rá, hogy a második randi után már halálosan szerelmes a pasi, és évekig fog rád várni...

Ugyan már! A férfiaknak szex kell. És (jó) szexszel meg is lehet fogni őket. Én ha az első randin le is feküdtem a pasikkal, akkor is kapcsolat lett belőle... nem attól lesz valaki érdekes, hogy hónapokig kéreti magát.

2013. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatja, és akkor kicsit más lesz a tempó, mintha várnátok még.
2013. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy 'csak', de ettől függetlenül esélyes. Persze egyet kell értsek az előzőekkel, ha egyből szétnyitod a lábad akkor nulla tisztelet marad feléd. Nekem spec az első gondolatom az lenne hogyha nekem ennyi volt, akkor biztos több fszt fogtál mint kilincset, a komoly szándékaim pedig hamar eloszlanának.
2013. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt az első randin szokták
2013. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 viktor123456 ***** válasza:

Teljesen mindégy mikor hív fel, mindig meg akar fektetni. :-)


Egyébként meg az összes kapcsolatomnál az első randin volt szsx, és évekig tartott. :-)

28f

2013. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!